افزایش بازدید واقعی با آی پی ایرانی ( بهبود رتبه الکسا )

افزایش بازدید واقعی با آی پی ایرانی جهت کاهش رتبه الکسا

بهترین گزینه برای بهبود رتبه الکسا با قابلیت تنظیم تعداد بازدید برای هر آی پی


افزایش بازدید واقعی با آی پی ایرانی زوریکسن

افزایش بازدید واقعی با آی پی ایرانی بهترین گزینه برای بهبود و کاهش رتبه الکسا

افزایش بازدید واقعی با آی پی ایرانی به شما کمک می کند تا با تنظیم تعداد بازدید برای هر آی پی، تعداد آی پی های ایرانی منحصر به فرد (یکتا) ی سایت خود را افزایش دهید.
علاوه بر تعداد بازدید روزانه، تعداد آی پی های یکتا نیز از اهمیت ویژه ای در رتبه دهی الکسا برخوردار است.
زوریکسن یک سامانه افزایش بازدید و بهبود رتبه در گوگل و الکسا می باشد، به این ترتیب که با پیاده سازی یک بستر فعال و مناسب، امکان افزایش بازدیدهای واقعی ایرانی از وب سایت شما را بوسیله تعداد زیادی از کاربران فعال ایرانی خود فراهم آورده است.

آی پی ایرانی زوریکسنتمامی بازدید کنندگان با آی پی ایرانی می باشند.
این سامانه می تواند ترافیکی تا 50,000 بازدید در روز را برای وب سایت شما ایجاد نماید و رتبه الکسا و رنک گوگل را با سرعت بالایی بهبود بخشد.

افزایش بازدید براساس آی پی چیست؟

افزایش بازدید واقعی با آی پی ایرانی بدین معنی است که تعداد مراجعه مجدد بازدید کنندگان توسط شما قابل تنظیم است.
در کنار این موضوع که تعداد بازدید های روزانه سایت شما به چه تعداد می باشد، تعداد آی پی های یکتای بازدیدکنندگان نیز از اهمیت خیلی ویژه ای برای الکسا برخوردار است. قابلیت مشخص کردن تعداد بازدید هر کاربر در روز این امکان را برای شما ایجاد می کند تا تعداد آی پی های یکتای خود را به شدت افزایش داده که در کاهش رتبه الکسا فوق العاده موثر است.
این نوع بازدید برای گوگل و الکسا بسایر موثر است.

بازدید ها چگونه انجام می شوند ؟

بازدید ها، کاملا واقعی و در پنجره های جداگانه، بدون استفاده از iframe و یا popup و بدون ایجاد کوچکترین مزاحمتی برای کاربران، انجام می شوند. این روش تاثیر قابل توجهی در رتبه وب سایت شما در در موتور جستجوی گوگل و بهبود رتبه الکسا دارد.
کاربران از طریق سامانه بازدید خودکار زوریکسن وارد وب سایت شما شده و به اندازه مدت زمان تعیین شده در سایت شما می مانند. با توجه به بررسی 7 لایه بازدید های کاربران در سامانه بازدید خودکار، امکان تقلب در سیستم کمتر از 1 درصد است.

رتبه الکسا چیست؟

الکسا، وظیفه رتبه بندی سایت ها و وبلاگ ها را در اختیار دارد. در دنیایی که اکثر وب سایت ها در صدد یافتن جایگاه مناسب هستند رتبه سایت شما در الکسا بسیارحائز اهمیت است. امروزه مهمترین دغدغه وب مسترها و صاحبان وب سایت ها، ارتقا و بهبود رتبه الکسا است و این رتبه ارتباط مستقیمی با میزان استقبال از وب سایت شما از سوی بازدیدکنندگان دارد.
Alexa یک سیستم رتبه بندی است که توسط سایت Alexa.com تنظیم شده است و در اصل با بررسی یک سایت، تعداد بازدید کنندگان آن را مشخص می کند. الگوریتمی که الکسا برای رتبه بندی سایت از آن استفاده می کند، بسیار ساده است. این الگوریتم واقعی با ترافیک کاربرانی که در بازۀ زمانی ۳ ماهه تولبار الکسا را بر روی مرورگرهای خود نصب کرده اند، جمع آوری می شود.

رتبه سایت در الکسا براساس میزان بازدید صفحات و تعداد بازدیدکنندگان در 3 ماه گذشته تعیین می‌شود.

آشنایی کامل با الکسا

برای بهبود رتبه الکسا و کاهش چشمگیر آن حداقل یک تا چند هفته زمان لازم است. این امر به این دلیل است که الکسا میانگینی از تعداد بازدید کنندگان شما در 3 ماه گذشته را ملاک رتبه دهی قرار می دهد.

ویژگی های منحصر به فرد سرویس افزایش بازدید واقعی با آی پی ایرانی

شما می توانید از بین دیوایس هایی که کاربران برای افزایش بازدید استفاده می کنند دیوایس مورد نظر خود را انتخاب کنید.
در سیستم زوریکسن این امکان فراهم شده است تا شما بتوانید لینک دلخواهی را به عنوان مرجع بازدیدکننده (رفرال) انتخاب نمایید که این امر علاوه بر تشخص یافتن سایت شما باعث بالا تر رفتن امتیاز شما در موتور های جستجو می شود.
بسیاری از صاحبان وب سایت ها تمایل دارند مرجع بازدید و یا رفرال وب سایت شان، به جای سامانه های افزایش بازدید، یک وب سایت تخصصی مرتبط باشد.
شما به کمک انتخاب گزینه سفارشی در "انتخاب نوع بازدید" می توانید تعیین کنید بازدید های ارسالی، از کدام وب سایت به سایت شما ارسال شود، در واقع کدام وب سایت به عنوان upstream سایت شما معرفی شود.
استفاده از بازدید ها با زمان بیشتر از 60 ثانیه برای هر بازدید کننده ، سبب افزایش مدت زمان حضور یک کاربر (آی پی) در وب سایت شما می شود و افزایش این زمان، نشان دهنده ارزش و کیفیت محتوای ارائه شده در وب سایت شماست.
شما در این سامانه می توانید زمان بازدید های خود را بین 60 ثانیه تا 600 ثانیه تنظیم نمایید.
زوریکسن برای افزایش آمار بازدید سایت شما از روشهایی استفاده می کند که به دلیل تامین بازدید واقعی از تمامی نقاط ایران و دنیا به هیچ عنوان بر خلاف قانون اد سنس گوگل نمی باشد و به این ترتیب ترافیک سایت شما را افزایش داده و رنک سایت شما را در گوگل و الکسا بالا می رود.
کاربران ما موظف به گردش در سایت شما و کلیک بر روی یک یا چند لینک از سایت شما می باشند تا در کنار افزایش بازدید باعث افزایش Daily Pageviews per Visitor (تعداد صفحاتی که هر کاربر) در سایت شما مشاهده می کند نیز بشود.
ضریب فرار یا همان بنس ریت (Bounce Rate) یک گزینه تاثیر گذار در رتبه وب سایت شما در سامانه گوگل و الکسا است.
این ضریب نشان دهنده درصد کاربرانی است که فقط یک بار وارد سایت شما شده و سپس آن را ترک کرده اند (از لحاظ فنی، جذب وب سایت شما نشده اند)
در سرویس افزایش بازدید مستقیم، ما با ارسال مجدد کاربران برای بازدید سایت شما باعث کاهش چشمگیر بنس ریت می شویم و علاوه بر ایجاد ترافیک بالا برای سایت شما باعث کاهش ضریب فرار وب سایت شما در سامانه گوگل و الکسا خواهیم شد.
سیستم افزایش بازدید مستقیم زوریکسن به نحوی طراحی شده تا بازدید های شما را بین ساعات مختلف روز پخش کند تا برای سیستم هایی مانند گوگل و الکسا کاملا طبیعی به نظر رسیده و امتیاز خوبی دریافت کنید.
تمامی بازدید های انجام شده از وب سایت شما به وسیله آی پی های واقعی انجام می شود، به همین خاطر علاوه بر تاثیر قابل توجه بر روی بهبود رتبه الکسا، سبب بهبود رنک گوگل و موتورهای جستجو نیز خواهد شد.
به دلیل این که بازدید ها واقعی می باشد به هیچ عنوان خطر مسدود شدن یا بلک لیست شدن سایت شما وجود ندارد و این مورد کاملا تضمینی می باشد.
برای صاحبان وب سایت هایی که کاربری سایت آنها جهانی است این قابلیت وجود دارد تا به دلیل گسترده بودن کاربران ما در اکثر کشور ها ، بازدید خود را از کشور هایی غیر از ایران نیز انتخاب نماییند.
در این سامانه قابلیت تعیین سقف بازدید روزانه پیاده سازی شده و شما علاوه بر تنظیم آن می توانید تا 50,000 بازدید در روز برای وب سایت خود ایجاد نماید و این کار باعث می شود تا رتبه الکسا و رنک گوگل شما با سرعت بالایی بهبود بخشیده شود.
در هر زمان که تمایل داشته باشید، امکان حذف سفارش و برگشت مبلغ باقی مانده از سفارش را خواهید داشت. مبلغ باقی مانده، براساس تعداد بازدید های انجام نشده محاسبه می شود که پس از تایید مدیر آن بخش انجام خواهد گرفت.
همچنین توجه داشته باشید، زمان اعمال تغییرات برای سفارشات بازدید مستقیم به صورت دستی توسط مدیر آن بخش انجام می پذیر و معمولا در ساعات شب تمام تغییرات اعمال می شوند.

قیمت هر بازدید از: 6 ریال

قوانین و شرایط استفاده

 1. وب سایت هایی که از کد پاآپ استفاده میکنند حذف خواهند شد.
 2. وب سایت هایی که محتوایشان خارج از چهارچوب قوانین اسلامی باشد حذف خواهند شد.
 3. وب سایت هایی با موضوع تبادل بازدید حذف خواهند شد.
 4. در صورت تغییر محتوای لینک بعد از تایید کارشناس به موارد تخلفات ذکر شده، لینک حذف خواهد شد.

چه مورادی باعث انسداد سفارش شما می شود ؟

 • موارد زیر باعث اختلال در چرخه بازدید می شوند، به همین دلیل در صورت مشاهده و یا گزارش کاربران، وب سایت مذکور، از چرخه بازدید حذف خواهد شد :
 1. استفاده از دستور alert، پیام خوش آمدگویی، تبریک، خداحافظی و یا موارد مشابه در هنگام باز و یا بسته شدن وب سایت
 2. صفحاتی که لینک دانلود و یا دستور Header دارند که باعث ایجاد پیام دانلود از طرف مرورگ فایرفاکس می شود
 3. وب سایت ها و صفحه های فیلتر شده
 4. صفحاتی که به واسطه قرار دادن چندین Iframe، فوق العاده سنگین بارگذاری می شوند
 5. آدرس صفحاتی که به واسطه استفاده از تعداد زیادی پاپ آپ، باعث اختلال در سیستم کاربر می شود.
 6. لینک هایی که طول آنها بیش از 500 کاراکتر باشد

افزایش بازدید واقعی با آی پی ایرانی ( بهبود رتبه الکسا )

بسته های حرفه ای افزایش رنک و بهبود رتبه گوگل

امروزه قرار گرفتن در نتایج بالای گوگل می تواند کسب و کار شما را متحول کند. بهتر است بدانید گاهیحتی فقط یک رتبه نسبت به رقیب خود بالاتر بودنمیتواند ماهیانه میلیون ها تومان سود بیشتری را نصیب شرکت شما نماید!

بسته های ویژه کاهش رتبه الکسا تضمینی و دائمی

شما با کاهش رتبه الکسا ی خود، میزان اعتبار و محبوبیت خود را نسبت به رقبایتان افزایش خواهید داد و باعث جلب اعتماد بیشتر مشتریان خود می شوید. رتبه الکسا یکی از معتبرترین معیارهای رتبه بندی سایت های اینترنتی در دنیا است.