افزایش بازدید واقعی مستقیم کامپیوتر / موبایل ( جهت بهبود رتبه در گوگل)

افزایش بازدید سایت واقعی ایرانی به صورت مستقیم کامپیوتر / موبایل

بهترین گزینه برای افزایش امتیاز در گوگل و بهبود جایگاه سایت در گوگل - بازدیدها بدون واسطه و به صورت مستقیم می باشد


افزایش بازدید سایت واقعی ایرانی بهبود رتبه گوگل زوریکسن

افزایش بازدید واقعی مستقیم بهترین گزینه برای افزایش امتیاز و بهبود رتبه در گوگل

در سیستم افزایش بازدید واقعی مستقیم زوریکسن، بازدیدها بدون واسطه و به صورت مستقیم یا به اصطلاح مستقیم (Direct) می باشند و عالیترین گزینه برای افزایش بازدید و ترافیک وب سایت هستند.
شما با کمک سیستم افزایش بازدید واقعی مستقیم و استفاده از دیگر خدمات موازی ما مانند ورودی گوگل به راحتی می توانید در طول یک یا چند ماه علاوه بر بهبود رتبه الکسا ، صفحات اول گوگل را تصاحب نمایید.
زوریکسن یک سامانه افزایش بازدید و بهبود رتبه در گوگل و الکسا است، به این ترتیب که با پیاده سازی یک بستر فعال و مناسب، امکان افزایش بازدیدهای واقعی از وب سایت شما را بوسیله تعداد زیادی از کاربران فعال خود فراهم می آورد.

آی پی ایرانی زوریکسنتمامی بازدید کنندگان با آی پی ایرانی می باشند.
این سامانه می تواند ترافیکی تا 50,000 بازدید در روز را برای وب سایت شما ایجاد نماید و رتبه الکسا و رنک گوگل را با سرعت بالایی بهبود بخشد.

افزایش بازدید سایت به صورت مستقیم چسیت؟

افزایش بازدید واقعی مستقیم بدین معنی است که بازدید کنندگان بدون هیچگونه واسطه وب سایت میانی واقعی مستقیما سایت شما را بازدید می نمایند که به این گونه بازدید ها اصطلاحا بازدید مستقیم (Direct) گفته می شود و بر گرفتن امتیاز از گوگل فوق العاده موثر است.
این بازدید ها ترافیک سایت شما را به شدت بالا میبرند.
این نوع بازدید برای گوگل ازین جهت مهم است که میزان وفاداری مخایبان شما و شناخته شده بودن وب سایت شما را نشان میدهد.

بازدید ها چگونه انجام می شوند ؟

بازدید ها، کاملا واقعی و در پنجره های جداگانه، بدون استفاده از iframe و یا popup و بدون ایجاد کوچکترین مزاحمتی برای کاربران، انجام می شوند. این روش تاثیر قابل توجهی در رتبه وب سایت شما در در موتور جستجوی گوگل و بهبود رتبه الکسا دارد.

ویژگی های منحصر به فرد سرویس افزایش بازدید واقعی مستقیم

شما می توانید از بین دیوایس هایی که کاربران برای افزایش بازدید استفاده می کنند دیوایس مورد نظر خود را انتخاب کنید.
در سیستم زوریکسن این امکان فراهم شده است تا شما بتوانید لینک دلخواهی را به عنوان مرجع بازدیدکننده (رفرال) انتخاب نمایید که این امر علاوه بر تشخص یافتن سایت شما باعث بالا تر رفتن امتیاز شما در موتور های جستجو می شود.
بسیاری از صاحبان وب سایت ها تمایل دارند مرجع بازدید و یا رفرال وب سایت شان، به جای سامانه های افزایش بازدید، یک وب سایت تخصصی مرتبط باشد.
شما به کمک انتخاب گزینه سفارشی در "انتخاب نوع بازدید" می توانید تعیین کنید بازدید های ارسالی، از کدام وب سایت به سایت شما ارسال شود، در واقع کدام وب سایت به عنوان upstream سایت شما معرفی شود.
استفاده از بازدید ها با زمان بیشتر از 60 ثانیه برای هر بازدید کننده ، سبب افزایش مدت زمان حضور یک کاربر (آی پی) در وب سایت شما می شود و افزایش این زمان، نشان دهنده ارزش و کیفیت محتوای ارائه شده در وب سایت شماست.
شما در این سامانه می توانید زمان بازدید های خود را بین 60 ثانیه تا 600 ثانیه تنظیم نمایید.
زوریکسن برای افزایش آمار بازدید سایت شما از روشهایی استفاده می کند که به دلیل تامین بازدید واقعی از تمامی نقاط ایران و دنیا به هیچ عنوان بر خلاف قانون اد سنس گوگل نمی باشد و به این ترتیب ترافیک سایت شما را افزایش داده و رنک سایت شما را در گوگل و الکسا بالا می رود.
کاربران ما موظف به گردش در سایت شما و کلیک بر روی یک یا چند لینک از سایت شما می باشند تا در کنار افزایش بازدید باعث افزایش Daily Pageviews per Visitor (تعداد صفحاتی که هر کاربر) در سایت شما مشاهده می کند نیز بشود.
ضریب فرار یا همان بنس ریت (Bounce Rate) یک گزینه تاثیر گذار در رتبه وب سایت شما در سامانه گوگل و الکسا است.
این ضریب نشان دهنده درصد کاربرانی است که فقط یک بار وارد سایت شما شده و سپس آن را ترک کرده اند (از لحاظ فنی، جذب وب سایت شما نشده اند)
در سرویس افزایش بازدید واقعی مستقیم، ما با ارسال مجدد کاربران برای بازدید سایت شما باعث کاهش چشمگیر بنس ریت می شویم و علاوه بر ایجاد ترافیک بالا برای سایت شما باعث کاهش ضریب فرار وب سایت شما در سامانه گوگل و الکسا خواهیم شد.
سیستم افزایش بازدید واقعی مستقیم زوریکسن به نحوی طراحی شده تا بازدید های شما را بین ساعات مختلف روز پخش کند تا برای سیستم هایی مانند گوگل و الکسا کاملا طبیعی به نظر رسیده و امتیاز خوبی دریافت کنید.
تمامی بازدید های انجام شده از وب سایت شما به وسیله آی پی های واقعی انجام می شود، به همین خاطر علاوه بر تاثیر قابل توجه بر روی بهبود رتبه الکسا، سبب بهبود رنک گوگل و موتورهای جستجو نیز خواهد شد.
به دلیل این که بازدید ها واقعی می باشد به هیچ عنوان خطر مسدود شدن یا بلک لیست شدن سایت شما وجود ندارد و این مورد کاملا تضمینی می باشد.
برای صاحبان وب سایت هایی که کاربری سایت آنها جهانی است این قابلیت وجود دارد تا به دلیل گسترده بودن کاربران ما در اکثر کشور ها ، بازدید خود را از کشور هایی غیر از ایران نیز انتخاب نماییند.
در این سامانه قابلیت تعیین سقف بازدید روزانه پیاده سازی شده و شما علاوه بر تنظیم آن می توانید تا 50,000 بازدید در روز برای وب سایت خود ایجاد نماید و این کار باعث می شود تا رتبه الکسا و رنک گوگل شما با سرعت بالایی بهبود بخشیده شود.
در هر زمان که تمایل داشته باشید، امکان حذف سفارش و برگشت مبلغ باقی مانده از سفارش را خواهید داشت. مبلغ باقی مانده، براساس تعداد بازدید های انجام نشده محاسبه می شود که پس از تایید مدیر آن بخش انجام خواهد گرفت.
همچنین توجه داشته باشید، زمان اعمال تغییرات برای سفارشات بازدید واقعی مستقیم به صورت دستی توسط مدیر آن بخش انجام می پذیر و معمولا در ساعات شب تمام تغییرات اعمال می شوند.

قیمت هر بازدید از: 10 ریال

قوانین و شرایط استفاده

 1. وب سایت هایی که از کد پاآپ استفاده میکنند حذف خواهند شد.
 2. وب سایت هایی که محتوایشان خارج از چهارچوب قوانین اسلامی باشد حذف خواهند شد.
 3. وب سایت هایی با موضوع تبادل بازدید حذف خواهند شد.
 4. در صورت تغییر محتوای لینک بعد از تایید کارشناس به موارد تخلفات ذکر شده، لینک حذف خواهد شد.

چه مورادی باعث انسداد سفارش شما می شود ؟

 • موارد زیر باعث اختلال در چرخه بازدید می شوند، به همین دلیل در صورت مشاهده و یا گزارش کاربران، وب سایت مذکور، از چرخه بازدید حذف خواهد شد :
 1. استفاده از دستور alert، پیام خوش آمدگویی، تبریک، خداحافظی و یا موارد مشابه در هنگام باز و یا بسته شدن وب سایت
 2. صفحاتی که لینک دانلود و یا دستور Header دارند که باعث ایجاد پیام دانلود از طرف مرورگ فایرفاکس می شود
 3. وب سایت ها و صفحه های فیلتر شده
 4. صفحاتی که به واسطه قرار دادن چندین Iframe، فوق العاده سنگین بارگذاری می شوند
 5. آدرس صفحاتی که به واسطه استفاده از تعداد زیادی پاپ آپ، باعث اختلال در سیستم کاربر می شود.
 6. لینک هایی که طول آنها بیش از 500 کاراکتر باشد

افزایش بازدید واقعی مستقیم کامپیوتر / موبایل

بسته های حرفه ای افزایش رنک و بهبود رتبه گوگل

امروزه قرار گرفتن در نتایج بالای گوگل می تواند کسب و کار شما را متحول کند. بهتر است بدانید گاهیحتی فقط یک رتبه نسبت به رقیب خود بالاتر بودنمیتواند ماهیانه میلیون ها تومان سود بیشتری را نصیب شرکت شما نماید!

بسته های ویژه کاهش رتبه الکسا تضمینی و دائمی

شما با کاهش رتبه الکسا ی خود، میزان اعتبار و محبوبیت خود را نسبت به رقبایتان افزایش خواهید داد و باعث جلب اعتماد بیشتر مشتریان خود می شوید. رتبه الکسا یکی از معتبرترین معیارهای رتبه بندی سایت های اینترنتی در دنیا است.

نظرات (0)


ثبت نظر شما